Група компаній ІКТ


Напрямки діяльності:

- КОНТРАКТНЕ ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОНІКИ
Послуги SMT і THT монтажу, програмування і функціонального тестування електронних модулів, відмивання друкованих вузлів, селективного нанесення вологозахисного покриття, корпусних збірок, закупівлі комплектуючих для проектів замовника, експорту готового продукту в будь-яку країну світу.

- ВИГОТОВЛЕННЯ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ
Виготовлення друкованих плат всіх типів, різного ступеня складності, від одиничних зразків до великих серій згідно стандартів IPC.

- ВИГОТОВЛЕННЯ SMT ТРАФАРЕТІВ
Трафарети для поверхневого монтажу з нержавіючої сталі виготовлені методом лазерного різання. Трафарети на алюмінієвій рамі, багаторівневі трафарети.

- ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОНІКИ
Дистриб'юція від провідних світових виробників. Послуги доставки, установки, пусконаладки, навчання, гарантійне і післягарантійне обслуговування від власного сервісного центру.

- ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА ВИРОБІВ ЕЛЕКТРОНІКИ
Повний цикл проектування виробів електроніки на основі мікропроцесорів, цифрових сигнальних процесорів, програмованої логіки, комунікаційних мікросхем.

- ВИГОТОВЛЕННЯ СВЧ ФІЛЬТРІВ
Широкий асортимент монолітних і складових смугових керамічних СВЧ-фільтрів. Послуги з проектування і виготовлення НВЧ-фільтрів згідно технічного завдання замовника.

- ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛЕКТРОНІКИ
Системи схемотехнічного моделювання, проектування друкованих плат, ПЛІС, НВІС, системи перевірки виробничих файлів, оформлення конструкторської документації та ін.

 

Адреса

м. Чернігів
вул. Індустріальна 2


Електронна адреса http://ikt-electronics.com.ua
Електронна пошта info@ikt-electronics.com.ua

Телефон 044-331-03-75