Ювілей !!!

1 листопада 2019р. Харківський радіотехнічний коледж святкував свій 75-річний ювілей!

Вітаємо всіх з цією визначною подією!

Урочиста програма відбулася у Будинку Алчевських м.Харкова. Гості, випускники минулих років, студенти обмінювалися спогадами та робили пам’ятні фото в фотозоні. Всіх гостей, викладачів, співробітників коледжу чекали приємні вітання та творчі подарунки від студентської молоді.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев привітав колектив коледжу з ювілеєм. Нагородив почесними грамотами та подяками від Харківської обласної державної адміністрації майстрів своєї справи, професіоналів-педагогів коледжу за вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти і науки.

Привітання ХРТК надійшли від Адміністрації Київського району. Заступник голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович привітав студентів співробітників коледжу та нагородив почесними грамотами від Адміністрації Київського району Харківської міської ради освітян коледжу.

Цей день був багатий на позитивні емоції та щирі побажання привітання освітян коледжу від Ради директорів навчальних закладів I-II р.а. Харківської області і особисто від голови Ради директорів Віктор Дмитрович Мороз, кандидат педагогічних наук, директора Харківського машинобудівного коледжу.

Привітання з ювілеєм надійшли від Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Заступник голови профспілки Борисенко Сергій нагородив грамотою  голову профспілки ХРТК минулих років, а голова Первинної профспілкової організації ХРТК Олена Радченко привітала членів профспілки та оголосила подяки членам профспілки за багаторічну сумлінну працю та відданість профспілці.

Привітати коледж прийшли, приїхали з різних міст випускники минулих років. Зворушливо зі сцени звучали вітання випускників 60ˣ; 80ˣ; 2000ˣ; 2010ˣ років.

Пригадали та привітали з ювілеєм почесних освітян, які працювали у ХРТК, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. На їх адресу звучали слова вдячності, студенти коледжу привітали ветеранів праці квітами та подарунками.

Директор коледжу Костянтин Стрюк зазначив, що гордість навчального закладу – педагогічний колектив. Викладачам коледжу було оголошено подяки та нагороджено грамотами Харківського радіотехнічного коледжу.

Коледж активно співпрацює з університетами, академіями, інститутами нашого міста. Випускники ХРТК продовжують навчання і отримають повну вищу освіту на підставі угод співпраці з ВНЗ. На святі лунали вітання від Харківського навчально-наукового інституту Університету банківської справи, Національного технічного університету «ХПІ», Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, Українського державного університету залізничного транспорту, Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного університету радіоелектроніки, Національного аерокосмічного університету «Харківський авіаційний інститут» ім. М.Є. Жуковського.

Привітання коледжу надійшли від керівництв, банківських структур, з якими співпрацює ХРТК.

Партнери коледжу по міжнародним проєктам побажали колективу співробітників і студентам і надалі бути активними, охочими до знань. На цьому наголосив керівник та засновник Міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини» Анатолій Янковський.

Адміністрація та колектив співробітників коледжу вдячні всім гостям за щирі привітання. Ми вдячні колегам з технікумів та коледжів, університетів, академій та більше 100 випускників минулих років, які завітали до Харківського радіотехнічного коледжу!

Ювілей є перехрестям минулого, теперішнього і майбутнього. Ювілей коледжу – це не тільки історична віха, це нібито кордон, що дає можливість не тільки озирнутися назад і згадати пройдений шлях, але й зазирнути вперед.

Попереду у нас ще багато перспективних планів, звершень та нових поколінь студентів, що точно знають – що пройти шлях через терні до зірок – то є неодмінною складовою успіху!